sobota, 11 lutego 2023

 

Korzyści z przynależności do organizacji PTTK

Legitymacja jest dokumentem potwierdzającym przynależność do PTTK. Legitymację może uzyskać  każda osoba, która zgłosi się do naszego koła lub innego, opłaci składkę, dostarczy jedno zdjęcie oraz wypełni deklarację członkowską.

Wysokość składek członkowskich PTTK w 2023 r.:

 36,00 zł młodzieżowa

 51,00 zł ulgowa

–  75,00 zł normalna

Korzyści z posiadania legitymacji PTTK:

1. legitymacja PTTK daje ubezpieczenie NNW na całym świecie.

2. legitymacja PTTK daje  zniżki na nocleg w obiektach PTTK 

3. Informujemy o podpisaniu przez PTTK umowy z firmą Orange Polska SA, na mocy której wszyscy członkowie naszego Towarzystwa będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej oferty tej sieci telefonii komórkowej. Szczegóły w załącznikach poniżej:

Orange_DATA_oferta_dla_członków_PTTK

Orange_VOICE_oferta_dla_członków_PTTK

4. REGATTA-POLSKA Sp. z o.o. W ramach współpracy PTTK zostało także patronem akcji Regatta RUSZ SIĘ! Program ten, zainicjowany przez Regattą, powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią i organizujących różne wydarzenia zachęcające do spędzania czasu w sposób aktywny.

Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki itd., a pozostali członkowie PTTK, nie mający uprawnień – otrzymają rabaty w wysokości 35%. Rabaty obowiązują tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Do skorzystania z rabatu konieczna jest rejestracja kart przy pomocy kodu, który można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK. Szczegółowe informacje na stronie regatta.pl

                                                                                           Zarząd koła

Brak komentarzy: